Jdi na obsah Jdi na menu

Vestavěné skříně

Vestavěná skříň na míru je ideálním řešením pro Vaši ložnici, předsíň či kancelář, protože v porovnání s běžnými skříněmi získáte až o polovinu více úložného prostoru ve formě zásuvek, polic a šatních tyčí. Vestavěné skříně nabízejí široké možnosti kombinací vnitřního vybavení a uspořádání.
Například: policové uspořádání, drátěný program, sklopné šatní systémy, výsuvné police, vnitřní skříňky, zásuvkové systémy, šatní tyče, výsuvné šatní tyče, police na obuv, věšáky na kravaty a jiné…..

Rámy posuvných dveří.
Nabízíme Vám výběr z několika systémů rámů posuvných dveří v mnoha tvarových a barevných provedeních povrchové úpravy rámů. Jednotlivé systémy kování posuvných dveří umožňují nepřeberné množství variant členění výplní dveří. Námi dodávané kvalitní hliníkové kování posuvných dveří a ložiskový systém pojezdů Vám zajistí bezproblémovou funkčnost Vaší vestavěné skříně.
Výplně dveří jsou vyráběny z laminované dřevotřískové desky, dýhy, ratanu, bambusu, mřížek, výpletů, zrcadel, skel a bezpečnostních skel. Veškeré korpusy vestavěných skříní vyrábíme z kvalitních materiálů od renomovaných evropských značek, jako jsou  jihlavský Kronospan a německý výrobce Egger. Na jejich firemních stránkách si můžete prohlédnou veškeré barvy a vzory, ze kterých vám rádi vestavné skříně vyrobíme.www.kronospan.cz    www.egger.com
 

 

vestavna-skrin.jpg